Priniesli sme radosť…

Na tohtoročný sviatok Dňa detí sa pod vedením našej sociálnej pracovníčky Janky aktívne pripravovali aj seniori DSJ a k našej „družbe“ – k deťom do Školského klubu v ZŠ v Haliči vyrazili s takýmto prianím: 

Milé deti! Dnes máte krásny sviatok Medzinárodný deň detí. Je to sviatok všetkých detí na svete. My, babičky a deduškovia z Domu svätého Juraja v Starej Haliči, Vám k sviatku želáme zo srdca všetko najlepšie, veľa, veľa zdravia, šťastia a Božieho požehnania. S láskou myslíme na Vás, na milé vystúpenie, ktoré ste si pre nás pripravili, a tým zahojili naše boliestky. Uchovajte si spomienky na detstvo, ktoré je krásne a rýchlo pominie, ale spomienky stále zostanú. Buďte zdravé, šťastné a obklopené láskou, ktorú dostávate. Ďakujeme za Vašu prítomnosť, že STE, za obetavosť. Zo všetkého najviac ďakujeme Pánu Bohu za Váš život. Čas a všetky dary, ktoré máte, nech na Božiu slávu užívate. 

Súčasťou prekvapenia boli ozdobené lízatká v tvare kvietkov a plyšáky. Na tomto mieste by sme radi poďakovali našim zamestnancom a ďalším zapojeným, vďaka ktorým sme mohli nazbierať veľké množstvo plyšákov, a tým vyčariť úsmev na tvárach týchto detí!